БРЕНД COLORESCIENCE®

Мінеральна косметика Colorescience® була створена Дайан Рейнджер (Diane Ranger) в 1970 році в США. Її ідея змінила всю індустрію краси і задала тренд для «здорового» макіяжу, який допомагає відновлювати шкіру.

Косметика Colorescience® захищає шкіру від UV-променів і стрес-факторів навколишнього середовища протягом всього року, а також в період реабілітації після агресивних процедур. Сьогодні наші продукти покращують якість життя мільйонів жінок різного віку і з різними естетичними проблемами і типами шкіри.

Володіючи натуральною текстурою і високою повітропроникністю, продукти Colorescience® мають багатий склад, до якого входять очищені мінерали та поживні речовини. Поєднання наукових досліджень і натуральних складових дає приголомшливий результат для вашої шкіри. Ось чому тисячі лікарів по всьому світу рекомендують і особисто використовують косметику Colorescience®.

Colorescience® встановив стандарт для догляду за красивою і здоровою шкірою. Миттєве сяйво і довгостроковий результат – це те, що ми гарантуємо!

Colorescience® hydrated

ЗАХИСТ ШКІРИ

Від сонячних променів, забруднень, вільних радикалів і ультрафіолету. Ми захоплені боротьбою з пошкодженнями шкіри.
Colorescience® innovation

ІННОВАЦІЇ

Проблеми зі шкірою краще попереджати. Інвестиції в наукові дослідження зараз допоможуть уникнути проблем раніше.
Colorescience® UV-protection

МІНЕРАЛЬНІ ФІЛЬТРИ

Коли йдеться про захист від сонячного промыння, ми віримо тільки в фізичний захист. Найкращий захист для шкіри це мінеральна захист.

РЕКОМЕНДОВАНІ ПРОДУКТИ

НАБОРИ ВІД COLORESCIENCE®

ПЕРЕВАГИ COLORESCIENCE®

Компанія Colorescience® займає нішу «здорової» косметики, яка складається виключно з мінеральних компонентів класу люкс

Colorescience® свідомо використовує високі концентрації віддміних інгредієнтів, детально досліджує їх та перевіряє якість кожної формули. Саме ми винайшли і запатентували унікальний процес переробки інгредієнтів для мінеральної косметики. І кінцевий результат був вартий всіх зусиль! Універсальна косметика Colorescience® настільки легка, що ваша шкіра може вільно дихати.

Colorescience® привчаючи кожного регулярно використовувати сонцезахисні засоби і ставши предметом щоденної необхідності, покращує якість життя, змінюючи звички дорослих і дітей.

Місія компанії Colorescience® складається в створенні продуктів для бездоганного макіяжу, який не ставить вас перед вибором – здорова шкіра або ж її естетична красою. Colorescience® гарантує, що ваша шкіра буде виглядати чудово сьогодні, завтра і завжди.

Компанія Colorescience® розуміє запити сучасної жінки а також бажання з легкістю піклуватися про своє здоров’я та красу. Наші продукти відповідають сучасному ритму життя і допомагають жінці завжди бути природньо красивою.

Також тисячі косметологів, дерматологів і пластичних хірургів довіряють, рекомендують і особисто використовують косметику Colorescience®. У питанні здоров’я і захисту шкіри ми не визнаємо компромісів і саме тому всі наші продукти на 100% безпечні і забезпечують надійний захист шкіри від UV-променів та інших стрес-факторів протягом року.

ЧОМУ COLORESCIENCE®

  • null

    Косметика не містить хімічних фільтрів, лише фізичні фільтри для UV-захисту.

ФІЗИЧНІ ФІЛЬТРИ

  • null

    Косметика Colorescience® складається з ефективних компонентів, які пройшли клінічні дослідження.

ЕФЕКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

ВІДЕО ВІДГУКИ

Відгуки експертів про бренд мінеральної косметики Colorescience®

ПРЕСА

Про бренд Colorescience® регулярно пишуть популярні і авторитетні beauty-видання по всьому світу.

Меню