НАУКОВИЙ ПІДХІД

ФАВОРИТ ФАХІВЦІВ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Початковою метою космецевтики Colorescience® був догляд за пошкодженою шкірою після процедур. Сьогодні бренд Colorescience® розробляє продукцію для догляду та відновлення здоров’я шкіри жінок різного віку та типів шкіри, аби вони завжди відчували себе впевнено та комфортно.

Colorescience® – один із брендів професійної космецевтики в США, який активно розвивається і є лідером в галузі інновацій та технологій для захисту шкіри від сонця. Ми розробили широку лінійку продуктів для догляду за шкірою, корекції почервонінь та пігментних плям, які наші клієнти застосовують у повсякденній beauty-рутині.

Ми пишаємося тим, що кожен із наших продуктів з SPF містить виключно 100% мінеральні активні інгредієнти – оксид цинку та діоксид титану – для забезпечення максимально ефективного та безпечного фізичного захисту.

НАУКОВИЙ ПІДХІД

ФАВОРИТ ФАХІВЦІВ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Початковою метою космецевтики Colorescience® був догляд за пошкодженою шкірою після процедур. Сьогодні бренд Colorescience® розробляє продукцію для догляду та відновлення здоров’я шкіри жінок різного віку та типів шкіри, аби вони завжди відчували себе впевнено та комфортно.

Colorescience® – один із брендів професійної космецевтики в США, який активно розвивається і є лідером в галузі інновацій та технологій для захисту шкіри від сонця. Ми розробили широку лінійку продуктів для догляду за шкірою, корекції почервонінь та пігментних плям, які наші клієнти застосовують у повсякденній beauty-рутині.

Ми пишаємося тим, що кожен із наших продуктів з SPF містить виключно 100% мінеральні активні інгредієнти – оксид цинку та діоксид титану – для забезпечення максимально ефективного та безпечного фізичного захисту.

ЛІДЕРИ БРЕНДУ COLORESCIENCE®

Найвище керівництво бренду – це команда професіоналів, які мають глибокі знання в сферах різних наук та інновацій. Кожен із них має успішний досвід у стимулюванні  розвитку компаній та досягненні ними значного фінансового зростання. Команда Colorescience® зосереджена не лише на розвитку бізнесу: усіх нас об’єднує пристрасть до місії бренду – захищати здоров’я шкіри максимально безпечним способом.

МЕРІ ФІШЕР, ГОЛОВНИЙ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

SKINMEDICA, ACORDA, CEPHALON, IMMUNEX

СТІВ ЛУМІС, ГОЛОВНИЙ ФІНАНСОВИЙ ТА ОПЕРАЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

SKINMEDICA, CARDIODYNAMICS, TERMINAL DATA CORP, KINKOS

ТЕД ЕБЕЛЬ, ГОЛОВНИЙ БІЗНЕС-ДИРЕКТОР

SKINMEDICA, AMGEN, CANCERVAX, MP3

КРІСТІНА БАЛЕСТЕРІ, Віце-президент по роботі з внутрішніми та зовнішніми клієнтами

SKINMEDICA, ALLERGAN

РАДА ДИРЕКТОРІВ

РIЧ ОЛДРIЧ (RICH ALDRICH)

Річ Олдріч – співзасновник та генеральний партнер Longwood Fund, близько 35 років займається підприємницькою діяльністю та інвестиціями. Річ став співзасновником та допоміг побудувати кілька успішних біотехнологічних компаній, включаючи Sirtris Pharmaceuticals (NASDAQ: SIRT придбано GlaxoSmithKline); Concert Pharmaceuticals (NASDAQ: CNCE), де він є головою ради директорів; та портфельні компанії Longwood Alnara Pharmaceuticals (придбана Eli Lilly у 2010 р.), Verastem (NASDAQ: VSTM), Axial Biotherapys та TScan Therapeutics. Річ також є директором портфельних компаній Longwood Axial, Renovia та Sitryx Therapeutics.

Перш ніж стати співзасновником Longwood, Річ заснував RA Capital Management, LLC, хедж-фонд для компаній у сфері біологічних наук, інвестором якого він сьогодні є. До заснування RA Capital Management, LLC він був одним із засновників Vertex Pharmaceuticals (NASDAQ: VRTX), де обіймав посаду старшого віце-президента та головного комерційного директора, а також керував усіма операційними процесами з 1989 до 2001 року. Він також обіймав кілька керівних посад у компанії Biogen Inc.

Річ отримав ступінь бакалавра у Бостонському коледжі та ступінь магістра ділового адміністрування у школі Amos Tuck School при Дартмутському коледжі.

МЕРІ ФІШЕР (MARY FISHER)

Мері є головою та головним виконавчим директором компанії Colorescience, колишнього підрозділу SkinMedica Inc., де вона обіймала посаду головного виконавчого директора з 2008 по 2012 рік. Вона провела успішний продаж компанії Allergan, Inc. за 350 мільйонів доларів із додатковим потенціалом у 25 мільйонів доларів залежно від певних етапів продажів.

Мері понад 30 років працювала у компаніях фармацевтичної та біотехнологічної галузей, у тому числі на керівних посадах у таких компаніях, як Acorda Therapeutics, Cephalon, Immunex та Boehringer Ingelheim. Вона також входить до ради директорів компаній Sientra та Dermata Therapeutics.

Мері була названа Підприємцем року за версією Ernst & Young у Сан-Дієго, Каліфорнія, та отримала нагороду EY Venture Capital Award of Excellence. Нещодавно журнал San Diego Business Journal назвав її фіналістом конкурсу «Найбільш шанований генеральний директор».

ДЖЕСІКА ХОУ (JESSICA HOU)

Джессіка Хоу – директор компанії Montreux Growth Partners та досвідчений інвестор у сфері охорони здоров’я.

Джессіка Хоу активно інвестує в Montreux та інші компанії на етапі розвитку. Зараз вона входить до ради директорів Colorescience, а також FinPay, Crown Laboratories та TigerConnect. Раніше вона представляла Montreux у раді директорів SI-BONE (NASDAQ: SIBN) та KFx Medical. Вона також керувала інвестиціями Montreux у Tobira Therapeutics (NASDAQ: TBRA, придбана Allergan).

Раніше вона працювала в Quaker Partners, інвестиційній компанії у сфері охорони здоров’я, де проводила оцінювання та здійснення інвестицій у компанії, які виробляють біофармацевтичні препарати, медичне обладнання, медичні послуги та споживчі товари. До початку роботи в Quaker Джесіка Хоу була керуючим консультантом у Navigant Consulting, де вона очолювала та реалізовувала численні проекти в галузі консультування з розвитку бізнесу для клієнтів сфери охорони здоров’я, включаючи великі спеціалізовані фармацевтичні, біотехнологічні компанії та компанії, які надають медичні послуги. Джессіка Хоу також працювала у відділі маркетингу в компанії Abbott у період глобального запуску біорезорбованого стенту. Вона брала участь у політичних та дослідницьких ініціативах з Коаліцією медичних інновацій та конкурентоспроможності (MedIC) та Національною асоціацією венчурного капіталу (NVCA).

Джессіка Хоу здобула ступінь магістра ділового адміністрування в Стенфордській вищій школі бізнесу та ступені бакалавра з біології людини та англійської мови Стенфордського університету.

НІКІ КІННАРД (NICKY KINNAIRD)

Нікі Кіннард – досвідчений інвестор у beauty-індустрії. Вона зробила революцію у роздрібній торгівлі на початку 1990-х, запустивши бренд Space NK Apothecary у лондонському Ковент-Гарден. В інноваційному на той час бутику було представлено ретельно підібране поєднання косметичних та оздоровчих продуктів для догляду за шкірою, завдяки чому бренд отримав міжнародне визнання. Нікі покинула свої посади в компанії Space NK більше 2 років тому, а сьогодні займається консультуванням молодих брендів у beauty-індустрії.

АДЕЛЬ ОЛІВА (ADELE OLIVA)

Адель Оліва привнесла до компанії 1315 Capital свій багаторічний досвід роботи у галузі фінансів та охорони здоров’я. Адель має 20 років досвіду роботи у сфері прямих інвестицій, орієнтованих на комерційні інвестиції у спеціалізовані фармацевтичні препарати, медичні технології та послуги з охорони здоров’я.

Адель стала співзасновником 1315 Capital у 2015 році, оскільки її метою було створити компанію, орієнтовану на інвестиції для розвитку сфери охорони здоров’я. У 2007 році вона розпочала роботу в Quaker Partners, де її завданням було розширення інвестування на стадії розвитку компанії. До Quaker Адель була керівником відділу охорони здоров’я США у компанії Apax Partners, де вона почала працювати ще 1997 року.

Forbes включив Адель у свій список Мідаса “100 найкращих інвесторів у технології по всьому світу”, а також у топ “10 найкращих інвесторів у біологічні науки” та до списку “Успішні жінки у венчурному капіталі”.

Адель входила в раду директорів компаній Ascent Healthcare Solutions (придбана Stryker), EKR Therapeutics (придбана Cornerstone Therapeutics), ESP Pharma (придбана Protein Design Labs), Esprit Pharma (придбана Allergan), Precision Dermatology (придбано ) та SkinMedica (придбана Allergan). Сьогодні вона входить до ради директорів Colorescience, Genoptix, Innovative Health, NovaSom, Onkos Surgical та TELA Bio.

До приходу в приватний капітал як стипендіат Кауфмана Адель займала посади в CoreStates в галузі комерційної банківської справи та Baxter Healthcare у сфері маркетингу та розвитку бізнесу.

Адель здобула ступінь бакалавра наук в Університеті Святого Йосипа та ступінь магістра ділового адміністрування в Корнельському університеті, де вона здобула стипендію Альберта Фріда.

ДЕВIД ОЛСЕН (DAVID OLSEN)

Девід Олсен – виконавчий директор Highlander Partners. Він займається залученнями інвестицій у промисловість краси. Він також тісно співпрацює з підприємствами Highlander, орієнтованими на споживчі товари в галузі розробки продуктів та брендингу. Девід вже 20 років є лідером у сфері роздрібної онлайн-торгівлі.

З 2016 року, незадовго до початку роботи в Highlander, він обіймав посаду генерального директора Cos Bar, де він застосовував свій досвід у галузі електронної комерції, щоб перетворити традиційного роздрібного продавця косметики на багатоканальний бізнес. Він також працював у Net-A-Porter на посаді віце-президента, щорічно збільшуючи прибуток компанії. Він заснував і був генеральним директором космецевтичного бізнесу електронної комерції DermTeam, який він пізніше продав DermStore, продовжуючи керувати розвитком бізнесу та закупівлями, але у 2012 році продав цей бізнес компанії Target.

ТАЙ СТИКЛОРІУС (TY STIKLORIUS)

Тай Стіклоріус є засновницею та генеральною директоркою агенції Friends At Work, яке співпрацює з художниками та інфлюєнсерами. Тай запустила FAW в 2015 році і співпрацює з різними артистами та впливовими особами, наприклад, Джоном Леджендом, Сіарою, Ліндсі Стірлінг, Руті, Синтією Еріво, мадам Ганді та itsTheReal.

Тай також є однією з керівників Get Lifted Film Co., компанії з виробництва фільмів та телепередач у Лос-Анджелесі, яка займається продюсуванням документального фільму HBO «Південні обряди», популярного серіалу WGN «Андеграунд» та відомого фільму «Ла-Ла Ленд».

Робота Тай з Джоном Леджендом розпочалася зі створення JL Ventures у 2006 році, де вона займалась розробкою стратегій для розвитку бізнесу та соціального впливу, заснованих на унікальному баченні художника та його бажанні займатися благодійністю. Вони запустили кампанію «Покажи мені», місія якої – надати кожній дитині доступ до якісної освіти. У 2015 році Тай і Ледженд розпочали кампанію #FREEAMERICA, щоб змінити загальнонаціональну дискусію навколо політики ув’язнення в США. Тай також є співзасновницею організації Prosecutor Impact, яка вивчає повноваження прокурора та його вплив на результат справи у системі кримінального правосуддя.

Тай отримала ступінь магістра ділового адміністрування в Уортонській бізнес-школі, а також ступінь бакалавра в Пенсильванському університеті. Вона входить до ради директорів LIFT Communities, національної некомерційної організації, покликаної допомогти малозабезпеченим сім’ям. Тай також входить до ради директорів LRNG, соціальної організації, яка співпрацює зі школами, підприємствами, містами та громадськими установами для покращення системи освіти та допомоги молоді.

СТАТЬ ПАРТНЕРОМ


    Меню